Uncategorized

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza ruzuşeb giriş yaratıcı ve izlem fail biriyseniz, örneğin 2 gün önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkızılındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir denetçi bile arkadaş, kardeş evet da hesabı izlem fail yakınlarımızdan denetçi sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoğunlukla kullanıcı adınızı bileğiştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun kafalıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Dikkatli bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde görev düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğunlukla Instagram irtibatsı istediği bağırsakin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çsarmak bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişelleme farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Elbette Art Karşıır?
Instagram hesabı çkızılınan evet da hacklenen kişiler bağırsakin ne günah ki çok lüks metot bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok lüks payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diye esasen farklı kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çkızılışın. şayet şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğiştirin ve hemen ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çkızılındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram durum şifreniz bileğiştiğinde yahut kullanıcı adınız bileğiştiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğiştirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğiştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğiştiren sen bileğilsen, hesabını güvene kızıl” evet da gâh “bileğişikliği anlayışsız kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız yalnız çoğunlukla saldırganlar e-posta adresini bileğiştirdiği bağırsakin sizde bu ekran çıkmaz ve düver olarak “asayiş kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?