Uncategorized

MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden alakalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yapan kılgı muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek arsa yüzünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt haricinde canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak yurt haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söylenti ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı başüstüneğu bilinmiş olduğu dâhilin kılgı ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya bağlı olmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren kılgı cidden görülmeye valör. İnternet sitesi külliyen hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi temelli geliştirilmekte ve kullanıma elan amelî bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ses sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en âlâ şekilde özümleme edilmeye çallıkışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce isim hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en âlâ şekilde faydalanmaktadır. Zati kılgı marketlerden bakmış olduğunız devran uygulamanın puanının ve indirilme tahminının ne denli ali olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında cidden görklü bir iş çıyaşlıp insanlara en âlâ şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur