Uncategorized

İzmir Apartman Yönetimi

Bu katışıkşık hesap ve yoğunluktan doğan çok katlı binalar, tıknaz konutların üzerine insanların eskisi denli iletişim içre olmamalarını sağlayan sosyalleşme problemleri de bir araya ulaşınca yaşanan bu kargaşa âlemının düzene girmesi bâtınin binalarda bir apartman yönetimi oluşturma durumu zorunluluk haline geldi. Apartman sakinlerinden oluşturulabilen bu apartman yönetimi gereklilik başüstüneğundan bu el ile müşterek apartman bâtınin bir yönetici seçiliyor.

Apartman yönetimi kimlerden oluşur ve görevleri nelerdir?
Apartman yönetimi bâtınin ilk olarak yöneticinin seçilmesi gerekir. Kanunlar yaparken apartman yönetimi kimlerden oluşur sorusunun cevabını öğrenmek ve buna bentlı geçirmek önemlidir. Apartman yöneticisi oylar ile seçilir ve seçildikten sonra temelı görevleri vardır. Bu görevler;

· Apartman sakinleri aracılığıyla var ise mekân sahibi ve huzur sahipleri aracılığıyla belirlenen kararları alegori getirir,

· Apartmanın korunması, hizmetı, tamiratı ve tedbirleri hakkında tüm yetkilere sahiptir.

· Genel el nöbetleri, harbilik ve hizmet nöbetleri, asansör, kalorifer, canlılık, emniyet ve sigorta nöbetlerinden sorumludur.

· Genel olarak tüm hizmet, tamirat, harbilik ve başka giderler bâtınin apartman sakinlerinden belirlenen tarihlerde aidat alarak apartman ihtiyaç ve giderleri bâtınin maddi bindi tuzakır.

· Tamlık gelir ve giderleri defterde meblağ ve aldığı aidatların makbuzunu keser.

Apartman sakinleri aracılığıyla bir apartman yöneticisi atanamaz ise bu durumda devreye Profesyonel Apartman Yöneticisi girer.

Profesyonel Apartman Yöneticiliği Nedir?
Tıknaz dirim alanlarının artması ile temelı iş kolları ortaya çıkmaktadır. Profesyonel Apartman Yöneticiliği de bu iş kollarından biridir.

Son yıllarda iş gücü ve insanların zamanla yarışırken kendi nöbetleri haricinde sair bir nöbete hengâm kocaoğlanramamalarının önemli bir problem olması cebinünden apartmanda yaşayan kişilerin çoğu kez bu tür yöneticilik nöbetleriyle ilgilenecek vakitlerinin olmaması yalnız zorunlu olan bu durumu yapmaları çoğu kez apartman yaşantısında sorunlara suret açıyor. Bu problemleri haricen meraklı kişilerin düzenlemesi herkesi bu anlamda mutlu fail bir durumdur. Makam maliklerinin bu süreci hafif bir şekilde çözmek istemeleri üzerine bu alanda mahir kişilerden bindi tuzakıyorlar.

Apartman yönetimini haricen tarafsız ve mahir kişiler aracılığıyla kuruluşlmasının apartman sakinleri arasındaki ortaya çıkabilecek temelı problemlerı ortadan kaldırıyor. Elan tekdüze, otoriter ve dobra bir şekilde el sağlamlanmış oluyor. Bu meraklı apartman yöneticiliği hakkında sertifika programları bulunmaktadır. Eğitim bilimi tuzakınan bu yöneticilik sistemi iş istidamı açısından da önemli bir örutubet taşımaktadır.

izmir apartman yönetimi
İzmir apartman Yönetim firmaları
İzmir Bina Yönetim firmaları
İzmir Site Yönetim firmaları
izmir apartman yönetimi şirketleri
izmir apartman Yöneticiliği
izmir Bina Yöneticiliği
izmir Site Yöneticiliği
Profesyonel Apartman yöneticiliği İzmir
Profesyonel Apartman yöneticiliği ücretleri
Apartman Yönetimi firmaları Fiyatları izmir
İzmir Apartman yöneticiliği Fiyatları
İzmir Dışarıdan yönetici ücretleri
Kurumsal Site yönetimi İzmir
Profesyonel Site Yönetimi İzmir