Uncategorized

Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman dünya aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede yaman yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabilinden yanma ustalıklemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat karınin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın elde etmek karınin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mehabetli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme hileışhunrizklarını değişmek ve insanların elan az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets arz etmek karınin ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine tatminkâr olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanımı karınin tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamele, dumanün yanması yerine, buharlaşması yüz açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre elan az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın elde etmek karınin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanımı da mevzii yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanımı yüz, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden başka duman ürünleri kabilinden tabilık bünyecı olabileceği konusunda uyarılar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuşdolaşma. Bazı dirimlik örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu hastalıkları ve başka dirimlik problemlerine neden olabileceğinden bulut etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri bile dil kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre elan az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara seçenek olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan zevat karınin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre elan az zararlı evetğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün kullanımı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına tatminkâr şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirimlik önerilerine tatminkâr şekilde kullanmalıdırlar.