Uncategorized

Halı Alışverişi İçin Doğru Adres

Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak yürekin kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar ayrıca güvenlik açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve evetşlılar yürekin halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Hatta halılar çav yalıtımı da esenlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, modern düşüncemlar ve ürün standartları ile önder markalar beyninde dünya almaktadır. Koleksiyonlarında tabii elyaflardan mimarilmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları dünya almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri onat paha fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te mevcut bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş düşüncemları ve gelenekselden ilham düz yenilikçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde vürutmiş nesiç teknikleri ve sarplü estetik yapı derece üstün malzeme kalitesi bile öne çıkıyor. Tabii bambu iplikleri sebebiyle antibakteriyel özellik nâkil halı modelleri bile bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı maruz kaktüsün yapraklarından yapılan tabii elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks temel üstüne dokunmuş 100% tabii bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğası gereği anti-statik, anti-bakteriyel, çav emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu ülkü bir taban şümul malzemesi yapar.

Sanat halı, yaşam alanlarının tasarımını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun bilinmeyen ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin genel kurgusunda önemli gösteriş üstlenir. Konuşma halıları, evinize nitelik ve aktiflık katmanın kanatı keşik zemindeki sesleri bile emerler. Konuşma halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, yaşamın her düzında bulundukları yere şık görünen kazandıran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu mevzuda kaliteli ürünleri ile kullanıcıların her hengâm beğenisini kulaklıır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar imge etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit gösteriş üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.