Uncategorized

Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi muhtevain bir tane değil ansızın lüks hekimin izinı gerekir ve esenlik yerleşmiş raporuna lüzumlu duyulur. Hamilelik boyunca takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da his ritimlerinin olmadığı kesinleştiği üzere durumlarda terapotik kürtaj (sağaltma yalnızçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kürtaj davranışlemi esnasında Umumi duyum yitimi evet da Dernekevi duyum yitimi uygulanır. Isim Umumi anesteziye hileınacak ise işlem öncesi 4 vakit denli oral çalımı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kürtajı ise evet da önceden gestaltlmış sezaryen ile doğumu varsa Umumi duyum yitimi ile kürtaj gestaltlır. Hemen kişinin geçmişte yapmış oldurmış evetğu kürtajları varsa evet da alışılagelen mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Dernekevi duyum yitimi gestaltlabilir. Dernekevi duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel emlar ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) maksat ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından gestaltlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Kontrol ve rahim (uterus) gestaltsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika denli sürer. Dernekevi duyum yitimi ile 15 dakika denli, Umumi duyum yitimi ile 30 dakika denli sonra insan dar âlemına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak yalnızçlı Hekim tarafından emlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra insan Kontrol yalnızçlı yeniden gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son pare tarihi bakımından meşru evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru tahliye evet da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile ilişkin bu işlem yalnızca kadın mevlit uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve pestil arasında saklayarak kalmaktadır. Gebede önemlice bir rahatsızlık mevcut ise ve aylı kalma durumu insan muhtevain riziko oluşturuyor ise evet da hamilelik boyunca zararlı olan sade kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı emlar var ise kişiye terapotik kürtaj (sağaltma yalnızçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları